Tri pobjede i dva poraza Crnogoraca u ACB ligi

Pet crnogorskih reprezentativaca nastupilo je danas u španskoj ACB ligi, na kraju skor od tri pobjede i dva poraza.

Bilbao je savladao Estudijantes 64:63 preokretom u posljednjoj dionici, a Marko Todorović je za domaćina odigrao 29 minuta i ubacio 10 poena uz 4 skoka.

Tenerife našeg Blagote Sekulića poražen je u gostima od Laboral Kuće 84:74. Blagota je na terenu proveo 30 minuta i ubacio 14 poena uz 5 skokova.

Nemanja Radović je sa Mursijom poražen od Barselone 90:70, crnogorski reprezentativac je ubacio 4 poena za 19 minuta uz 3 skoka.

Unikaha našeg Vladimira Golubovića savladala je Fuenlabradu 72:63, a Vladimir je upisao 6 koševa i 3 skoka za 14 minuta.

Na kraju, Valensija je bila bolja od River Andore 65:64, a Bojan Dubljević je na parketu proveo 22 minuta i postigao 8 koševa i 3 skoka.