Boškan: Bilo je loših sudijskih odluka

Odbokasi11.07
M
uška odbojkaška selekcija doživjela je poraz u prvom meču polufinala Evropske lige u gostima protiv Makedonije 3:1 (25:23; 25:22; 21:25; 25:20). Selektor Slobodan Boškan kazao je da je Makedonija zasluženo slavila, ali...

” Bilo je i nepravičnog suđenja od strane sudija, ali to svakako nije presudno uticalo na meč. U prva 2 seta, mnogo dobra igra Makedonaca, u trećem smo uspjeli da se vratimo, ali nedovoljno za preokret. Uz to Makedonci su imali i prednost domaćeg terena”, rekao je Slobodan Boškan za sajt OSCG.

” Nismo uspjeli da odigramo utakmicu na odgovarajućem nivou, osjetio se i pad energije, a to je svakako imalo uticaja na ishod meča”, istakao je Simo Dabović.

Revanš je na programu 16. jula u Budvi, a da bi išli u finale moramo da pobijedimo 3:0 ili 3:1, pa da slavimo i u zlatnom setu.