Navijač istetovirao Van Persija na leđima

Tetovaza22.06
R
obin van Persi, skoro pa, simbol je pobjede selekcije Holandije nad Španijom u prvom kolu Svjetskog prvenstva pošto je postigao pogodak koji je donio izjednačenje na nevjerovatan način i tako stavio armiju navijača, što svoje zemlje, što čitavog svijeta.

Van Persi je u posljednjem minutu prvog poluvremena iskoristio centaršut Blinda i na nevjerovatan način, glavom, postigao gol ostavivši Ikera Kasiljasa u mjestu. Tu utakmicu Holandija je dobila 5:1 "crvenu furiju", a Van Persi još mnogo fanova.

Jedan od njih je upravo istetovirao njega u položaju kada postiže pogodak, dok je iznad njegove figure glava selektora Luja van Gala. Holanđani su napravili veliki posao do sada, ali vidjećemo da li mogu da nastave svoju seriju i u daljem takmičenju na Mundijalu.