T1. CFL: Sutjeska na +4

T1CFL
K
ompletirano je 29. kolo u 1. Telekom CFL. Sutjeska je pobjedom nad ekipom Petrovca “pod Malim brdom” (0-1) uvećala prednost u odnosu na Lovćen na +4 .

Nikšićani su golom Masata u 53. minutu stigli do nove pobjede u drugom dijelu šampionata.

Čelik je pred domaćim navijačima ubjedljivim rezultatom savladao ekipu Dečića 5-1. Golove za “metalurge” postigli su Mujdragić, Kalezić, Zorić i Đalac koji je dva puta tresao mrežu gostiju, jedini gol za Tuzane postigao Marković.

Zeta je na “Trešnjici” ostvarila veoma važnu pobjedu u borbi za opstanak, golom kapitena Radulovića Golubovčani su savladali Mladost 1-0. Mornar i Mogren su remizirali na “Topolici” 2-2, dok su bodove “pod Golubinjom” podijelili Rudar i Grbalj 1-1.

Ranije danas je odigran meč između Budućnosti i Lovćena, slavili su “plavi” 1-0. Gol odluke postigao je Raičević u 59. minutu.

Petrovac – Sutjeska 0:1