TELEKOM 1. CFL: Pobjede Sutjeske i Budućnosti, poraz Čelika

T1CFL
Fudbaleri Sutjeske i nakon 18. kola ostaće na čelu Telekom Prve crnogorske fudbalske lige jer su golom Karadžića u 77. minutu savladali Zetu 1:0.

Lider je na pravi način iskoristio kiks Čelika - drugi predstavnik Nikšića poražen je u Baru od Mornara 2:1. Domaćin je rano došao do dva gola prednosti, Vujović je u finišu poluvremena uspio da smanji, ali se rezultat do kraja nije mijenjao.

Kiks Čelika, takođe iskoristila je Budućnost koja je u Tuzima savladala Dečić 2:0. Najprije je Ćetković iskoristio grešku domaćina i u 38. minutu pogodio za 1:0, a pobjedu ''plavih'' potvrdio je Vujačić u 76. Petrovac i Lovćen su podijelili bodove, a oba gola pala su u drugom poluvremenu, Rudar je odnio cio plijen iz Radanovića jer je nadigrao domaći Grbalj sa 3:1, a pobjednika nije bilo u Budvi između Mogrena i Mladosti, jer su gosti u finišu meča golom Kneževića došli do 1:1.

Grbalj – Rudar 1:3 (0:2)

70' - Bajić 41', Igumanović 44', Milić 86'