Junajted se opet obrukao, Sanderlend u finalu!

MojesBudala
F
udbaleri Mančester junajteda eliminisani su u polufinalu Liga kupa nakon jedanaesteraca, a bolji od "đavola" bio je Sanderlend nakon nevjerovatne završnice i sedam promašenih penala na obje strane.

Jedini pogodak uslijedio je u 37. minutu nakon kornera a djelo je Džoni Evansa. To je bilo dovoljno za produžetak, a onda stiže šok za Dejvida Mojesa u 119. minutu nakon šuta Fila Bardslija i nevjerovatne greške golmana Davida De Hee. Međutim, samo dva minuta kasnije Ćićarito Ernandez je poslije centaršuta ubacio loptu u mrežu i obezbijedio penale.

Tu je Sanderlend uspio da izvuče srećan kraj golovima Alonsa i Kija, jer je za Junajted pogodio samo Flečer, dok su za "đavole" promašili Velbek, Januzaj, Džouns i Rafael. Za trofej Liga kupa, Sanderlend će se boriti protiv Mančester sitija koji su prije obezbijedili finale rutinskom pobjedom u dvomeču nad Vest Hemom 6:0 i 3:0.