PL: Junajted nakon preokreta do pobjede

ManJunaj3
O
strvski Boksing dej počeo je kako se samo poželjeti može - Mančester junajted je gubio 0:2, ali je na kraju slavio na gostovanju Halu sa 3:2.

Čak dva gola primili su puleni Dejvida Mojesa za 13 minuta. Najprije se Čester najbolje snašao poslije kornera sa desne strane i matirao De Heu, a na 2:0 povisio je Mejler poslije loše reakcije Evansa u petercu. Međutim, Runi je u 19. minutu odlično izveo prekid sa desne strane, a Smoling glavom prepolovio zaostatak, da bi sjajni napadač Junajted sredinom prvog dijela poslao pravu "bombu" sa u gornji lijevi ugao za 2:2. U 66. minutu Čester je nespretno reagovao i centaršut sa desne strane zakucao iza leđa svog golmana Harpera, pa je Junajted napravio veliki preokret i pobijedio 3:2.