Viljareal ubjedljiv u Valensiji

Primeraa
F
udbaleri Viljareala pobijedili su Levante sa 3:0 u gostima, u prvoj neđeljnoj utakmici 14. kola španske Primere.

‘Žuta podmornica’ se tako učvrstila se na četvrtom mjestu na tabeli španske lige, a Levante je na desetom mjestu. Najzaslužniji za pobjedu Viljareala bio je Uče, koji je postigao dva gola i iznudio jedanaesterac.

Uče je u 10. minutu bio u dobroj šansi, izbio je pred protivnički gol, ali ga je golman Levantea Kejlor Navas oborio, zbog čega je isključen, a sudija je dosudio jedanaesterac. Na gol je stao Havi Himenes, ali ga je sa 11 metara savladao Bruno Sorijano.

Sorijano je u 74. minutu bio asistent Učeu kod drugog gola za Viljareal, a konačan rezultat Nigerijac je postavio u 89. minutu.