Primera: Veliki preokret Real Madrida

RonaldoReal
F
udbaleri Real Madrida uspjeli su u osmom kolu Primere da prežive pravu ludnicu u Levanteu i sa dva gola u nadoknadi vremena savladaju domaću ekipu sa 3:2.

Nije bilo pogodaka u prvom poluvremenu, a u 57. minutu Levante je konstruktivnom akcijom iznenadio odbranu Madriđana, pa je Žordi Ksumetra sjajnom loptom uposlio Babu Dijavaru za 1:0.  Serhio Ramos je četiri minuta kasnije uzvratio, a kada su svi pomislili da će Real lagano doći do pobjede, Nabil El Žar se našao u petercu madridskog kluba, zapetljao se sa loptom, ali ipak uspio da savlada Dijega Lopeza u 86. minutu za eksploziju na tribinama i vođstvo od 2:1. Ipak, u 90. minutu na asistenciju Rafaela Varana, Alvaro Morata poravnao je još jednom rezultat, a u trećem minutu nadoknade Luka Modrić je proslijedio loptu do Kristijana Ronalda koji je sa desne ivice kaznenog prostora pronašao suprotni ugao golmana Levantea i zaključuje još jednu avanturu Madriđana