VIDEO - Primera: Prvi gol Nejmara, ubjedljiva Barsa

NejamrBars3
F
udbalerima Barslone rutinski su na svom stadionu savladali sa 4:1 ekipu Real Sosijedada u šestom kolu Primere, a Nejmar je uspio i da postigne prvijenac uz jednu asistenciju Lionelu Mesiju.

Već u petom minutu iz odličnog napada Sančez je uputio loptu u peterac đe odbrana Sosijedada nije uspjela adekvatno da reaguje, pa je Nejmar našao put do gola i doveo domaći tim u vođstvo. Samo tri minuta je bilo potrebno da Barsa ponovo zaprijeti, jer je Nejmar prošao po lijevoj strani, uputio centaršut na drugu stativu đe se našao zaboravljeni Mesi koji je glavom udvostručio prednost Katalonaca.

Buskets je prelijepim šutem donio prednost Barseloni od 3:0. Sosijedad je preko De La Belje uspio da smanji prednost domaće ekipe u 64. minutu, ali je Bartra na asistenciju Mesija ponovo donio vođstvo od tri gola razlike i postavio konačni rezultat.