VIDEO - Primera. Gol Bejla u remiju Reala

BejlReal74
N
ajskuplji igrač u istoriji fudbala, Geret Bejl, debitovao je golom za madridski Real, ali "kraljevski klub" nije uspio da trijumfuje na gostovanju Viljarealu - bilo je 2:2 poslije vrlo interesantnog duela.

Čuvar mreže Reala Ikar kasiljas je u četiri navrata izlazio kao pobjednik iz duela "1 na 1" sa igračima "žute podmornice", koji su odigrali odličan meč i bili bliži pobjedi od favorita.

Viljareal je poveo u 21. minutu golom Kanija koji se našao na pravom mjestu prilikom karambola pred Realovom mrežom, a onda je na scenu stupio Bejl. Iako nije blistao na svom debiju, u 38. minutu je natrčao na niski centaršut Karvahala sa desnog krila i donio 1:1 gostima.

U drugom poluvremenu Kristijano Ronaldo je uz prilično srećno, trostruko odbijanje lopte, uspio da dovede Real u vođstvo od 2:1 u 64. minutu, a šest minuta kasnije sasvim zasluženi bod Viljarealu, koji je mogao i do sva tri, donio je Đovani dos Santos.