Serija A: Milan izvukao bod, trijumf Napolija

SerijaA
U
trećem kolu Serije A remi je izvukao Milan, koji je u 90. minutu došao do 2:2 na gostovanju Torinu, a jedinu pobjedu u subotnjim mečevima izvojevao je Napoli, pobijedivši Atalantu sa 2:0.

Torino je bio na sjajnom putu da šokira Milan, jer je od 71. minuta vodio sa 2:0 golovima D'Ambrosija i Ćerića, a onda je uslijedio šok u završna tri minuta utakmice. Šok u režiji roso-nera, za koje je od prvog minuta, po prvi put od maja 2009. zaigrao Kaka. Najprije je Suli Mutinari u 87. smanjio prednost domaćina, da bi u 90. iz penala, opravdano dosuđenog zbog faula Paskvala nad Polijem Mario Baloteli donio Milanu 2:2.

Napoli je tek u 71. minutu slomio otpor Atalante golom Gonzala Iguaina, a kada su gosti ostali bez isključenog Ćigarinija u 74, posao domaćih bio je olakšan. To je potvrdio i gol Hozea Marije Kaljehona za konačnih 2:0.

Inter - Juventus 1:1 (0:0)