Kup CG (pioniri) - Trofej za Budućnost

PioniriKup
F
udbaleri Budućnosti opravdali su ulogu favorita u finalu Kupa Crne Gore za pionire - izabranici Voja Pejovića večeras su na Trening kampu FSCG savladali Mornar sa 3:0 i zasluženo osvojili novi pobjednički pehar u ovom uzrastu.

Ekipa Mornara uspjevala je da parira snažnom protivniku tokom većeg dijela prvog poluvremena, ali je pad koncentracije do tada odličnog golmana Kolovića i loša procjena prilikom istrčavanja omogućila Sekuliću da donese prednost svom timu dva minuta prije kraja prvog poluvremena.

U nastavku meča kvalitet podgoričkog tima došao je do izražaja, a u pobjedničkom timu naročito se istakao Vladan Burzan koji je prvo namjestio gol Krniću u 40. minutu, a zatim i efektnim golom deset minuta kasnije stavio tačku na utakmicu.

Budućnost - Mornar 3:0 (0:0)