Telekom 1. CFL: Remi u Nikšiću, Budućnost na minus pet!

Telekom1CFL
U
posljednjem meču 30. kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige Sutjeska i Rudar igrali su u Nikšiću neriješeno 1:1, pa na tri kola do kraja lider iz grada pod Trebjesom ima pet bodova više od Budućnosti.

Rudar je poveo golom Nenada Stojanovića u 21. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Darko Karadžić u 57. minutu, efektnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Lider šampionata ni u četvrtom uzastopnom meču nije uspio da ostvari pobjedu, a u posljednja četiri kola osvojio je samo dva boda. Rudar je šest kola bez pobjede, sa samo dva osvojena boda.

Raspored posljednja tri kola - 31. kolo 18.05: Budućnost - Lovćen, Čelik - Sutjeska, Rudar - Mornar, Grbalj - Jedinstvo, Mladost - Petrovac, Mogren - Zeta.

U 32. kolu 25.05 sastaće se: Lovćen - Mogren, Zeta - Mladost, Petrovac - Grbalj, Jedinstvo - Rudar, Mornar - Čelik, Sutjeska - Budućnost.

U posljednjem 33. kolu igraće: Sutjeska - Lovćen, Budućnost - Mornar, Čelik - Jedinstvo, Rudar - Petrovac, Grbalj - Zeta, Mladost - Mogren.