montenegro rent a carapartmani budvadostava hrane podgoricaulcinj privatni smestaj
Politika - Tema
POPOVIĆ: Boris Tadić je oduvijek mrzio Zorana Đinđića
15. mart 2013.

16bp1
B
oris Tadić je čovjek koji je oduvjek mrzio Zorana Đinđića, naročito u posljednjih godinu - dvije dana, kada je Zoran htio da ga se riješi iz DS-a. Splet okolnosti je bio takav da ga je on naslijedio, jer nije imao ko drugi. Ali šta je on radio i do koje mjere i kako je vodio politiku, to se vidi, kazao je Bivši šef biroa za komunikacije u Vladi Zorana Điniđića, Vladimir Beba Popović, gostujući u emisiji Živa istina urednika Darka Šukovića na Atlas TV.

Popović je kazao da je prvi put javno pričao o Borisu Tadiću 2005. godine, na TV Crne Gore i da se tada trudio da ne kaže previše, jer je “video oduševljenje koje je vladalo povodom njegovog dolaska u Crnu Goru”.

- Rekao sam, možda je on lijep, ali on je ništa - kao vazduh, nema specijalnu težinu, iako sam znao za još nešto, ispričao je Popović, dodavši da nakon 10 godina jasno može da se utvrdi veza između Tadića i Vojislava Koštunice, koja rezultira mržnjom prema bivšem premijeru Srbije Zoranu Đinđiću.

- Deset godina kasnije imate ono što sam govorio: da između Borisa Tadića i Vojislava Koštunice postoje nekoliko zajedničkih stvari: vijeće staraca, roditelji, prijatelji i jedna mržnja prema Zoranu, koja je različitih povoda, ali je našla zajedničke interese. Ono što danas može da se kaže jeste da se i nakon 10 godina Boris trudi da bude njegov nasljednik, ali to ne uspjeva, izričit je Popović.

Bivši šef Biroa za odnose sa javnošću, i bliski prijatelj Zorana Đinđića je bio još oštriji opisujući bivšeg predsjednika Srbije kao osobu koja nema sposobnosti sa kojima se može pohvaliti uspješan političar.

- On je osoba smanjenih mentalnih sposobnosti, ali pojačanih disfunkcionalnih emocija. I to nije nikakava tajna, da ne mislite da je to uvreda. To je psihološka analiza koju iznosim kao neko ko tog čovjeka zna. To će vam reći njegovi najmlađi saradnici, ocijenio je Popović.

Zanimljiv detalj iz akcije Sablja, o kojoj će se pričati i u narednoj emisiji, iznio je Popović kazavši kako se svojevremeno Boris Tadić izvinjavao Svetlani Ceci Ražnatović zato što je bila uhapšena tokom te akcije.

- Poslije akcije Sablja se susreo u restoranu sa Ražnatovićevom i počeo da joj se izvinjava što je uhapšena u akciji Sablja, govoreći da je to bila greška. On o tome nema pojma (o akciji). Ali mu je bilo potrebno, jer on funkcioniše u tim razmjerama, izjavio je Popović, dodavši i da je njegova uloga bila i ta, kako kaže, da bude neprijatelj Crnoj Gori do maja mjeseca prošle godine.

Popović tvrdi da je Vojislav Koštunica jedan od nosioca procesa zavjere protiv Đinđića, te da je javno o tome pričao 2005. za emisiju “Insajder” b92.

- Vojislav je bio politički kišobran grupi ljudi koja je organizovala i pripremila ubistvo Zorana Đinđića, rekao je Popović.

Optužbe nijesu stale tu. Prema njegovim riječima, i sadašnji generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić je “neprijatelj, njegov bivši službenik, koji je kasnije 93. godine radio kao saradnik u kampanji”.

- Tijanić, ako neko danas ima dilemu, da li je on novinar koji ima oštar jezik ili nešto drugo: on je nosilac akcije pripreme ubistva Zorana Đinđića. On je pokušao da mu se približi 2000. jer je vidio da je na brodu koji tone. Poslije svega što je Zoran uradio, on je otišao uz dozvolu Mire Marković, kao urednik BK televizije da uništi Zorana Đinđića, ispričao je Popović.

Kasnije je radio u kabinetu Vojislava Koštunice, kojem je to dobrodošlo, jer kako kaže, i on je mrzio Zorana Đinđića.

Na pitanje novinara da prokomentariše viđanje sa Miloradom Ulemekom Legijom, Popović ističe da tu nema ništa spektakurno, te da mu najviše smeta što je predstavljen kao heroj.

- To je osoba koja je sa Novog Beograda, pretpostavljam da to većini ljudi nešto znači. To je kao da ovdje kažete da je sa Zabjela. Sa 17 godina je obijao prodavnice. Razbije ciglom, ukrade patike i ode. Iz razloga da ga policija ne uhapsi, otišao je u Legiju stranaca. Vraća se u Srbiju kao tjelohranitelj Vanje Bokana, početkom 90-ih godina, za platu od 1.000 maraka. U to vrijeme, Arkan je na ratištu i sad počinju da se nude pare i veće plate, kazao je Popović.

On insistira da je Zoran Đinđić morao tada da razgovara sa njima, jer je je to “5. oktobra bila nužna stvar”.

- Milošević je tek 6. oktobra priznao svoj poraz, pojavivši se uveče na televiziji, ali djelovi njegove vojske to nijesu priznavali. I ne zna se kako su spremali da izvrše puč. Ljudi iz vojske, koji su smatrali da ih je Milošević izdao. To je bilo nužno, kazao je Popović.

Na pitanje da li može da pozicionira, kada je donijeta odluka da Đinđić bude ubijen, Popović je prokomentarisao da to ne može egzaktno da učini, ali da je to počelo sa njegovom posljednjom konferencijom, kada je najavio obračun sa kriminalom u zemlji, te da ga je jedan ambasador na  ručku, takoreći, upozorio.

- Na ljeto 2002. godine, jedan ambasador velike evropske države me je pozvao na ručak. Ručali smo, razgovarali i izašli na ulicu, gdje su prolazili autobusi. I on je meni rekao: znate li šta o tome da se na Zorana Đinđića sprema atentat? Ja sam rekao - ne znam ništa. Mi smo to čuli - on mi je odgovorio, a on je ambasador iz veoma obavještenog svijeta. Ja sam to protumačio kao dobronamjernu poruku od strane, ne samo njegove države, nego i dijela evropske zajednice. Poruka da imaju neke informacije i da malo više obratimo pažnju, ispričao je Popović u “Živoj istini”.

On dodaje da je Zoran mislio da će se priča o organizovanom kriminalu završiti tako, da on ni pod kojim uslovom ne sarađuje sa njima, a da su Legija i ostali to znali, te da jedini izlaz bilo ubistvo.

- Sve je vrlo jasno kada vidite ko poslije dolazi na vlast, ko je ministar pravde, ko je šef kabineta, koji ljudi su govorili da ne žele da Čume bude zaštićeni svjedok, koji je znao sve o njima, ali nije govorio, rekao je Popović.

Gostovanje Vladimira Bebe Popovića nastaviće se i narednog petka na Atlas TV.

Komentari (53)
  • Koleginica
    Kakav intervju / veli;anstven intervju!!!

Kako dočekati naredni petak, pitanje je sad???

Ovo je jeedna od najzanimljivijih Živij istina!!!

Ma šta - jedna od???
  • BG
    TREBA DA GA UPITA. UZ KOGA JE CG OPOZICIJA U TOM VREMENU VELIKOSRPSKOG LUDILA BILA I KO O TOM OD NJIH ŠTO ZNA I BIO UMEŠAN.

Dobro kaže narod po Srbiji, da Srbiju uništiše posrbljeni crnogorci....
  • Anonimus
    To će iduće nedjelje.
    Sinoć se pričalo o Srbiji, idućeg petka će o CG.
  • BG
    Izgleda da partiji na vlasti ne treba bolja predizborna kampanja od ove.
    Dobro reče Dragan Hajduković NEMA PRAVEDNIJA IZBORA u CG-i DO 2018-2020, što znači kad ovi Slobovi Koštunicini i Tadićevi poslušni pioni napuste scenu i mladi već jednom preuzmu kormilo.

Izgleda da narod dobro zna opozicione lidere u CG te ih ne BIRA i NEĆE da im takvi vode KUĆU.
  • Anonimus
    Ovo je bilo bolje od Barselone. Čovjek ima mu.. do koljena i ne kurva se. Sad mi je jasno što su ga Vesti dočekale na nož. Bolje bi im bilo da ga ostave na miru, što im ja zla oću.
  • Anonimus
    Pa Vesti su javile da je Beba "primijećen u Podgorici", kako to da se javno pojavio na televiziji?

Zar nije trebalo da pita Kesedžiju smije li u javnost?

Strava intervju, sad ozbiljno, jedva čekam nastavak. Do tada gledam obje reprize.
  • Lary
    Beba Popović - omrznuti lik među splačinama i kompromiserima. Veliko hvala Atlas TV što ga je dovela.

Darko je uspio da ga kanališe, što je bilo sve samo ne lako. S druge strane, greota ga je bilo prekidat
  • Anonimus
    Maestralno.

Preporučujem Darku da pravi samo ovakve intervjue. Domaći gosti ga odavno ne inspirišu.
  • Anonimus
    Jesmo li gleddali isti intervju? Inspirisu??? On se ziv nije smio cut!
  • Anonimus
    Nije tačno da se živ nije smio čut. Stalno malicioznost i najnegativnije moguće tumačenje.
    Svaki polu-iskusni novinar - a kamoli iskusni Darko - zna da se mora prilagoditi temperamentu i načinu izlaganja sagovornika. Sa ovakvim sagovornikom nije nimalo lako, a Darko ga je odlično "hendlovao", vaspitano, s uvažavanjem, ali mu se nije puštao.
    Osim ako mislite da je dobar novinar onaj koji ne da sagovorniku da dođe do riječi, ili na svaku njegovu rečenicu odgovara svojim komentarom?
  • Anonimus
    Ossim ako mislite da je dobar novinar onaj koji ne da sagovorniku da dođe do riječi, ili na svaku njegovu rečenicu odgovara svojim komentarom? . Darko to stalno radi.
  • Anonimus
    Nazalost, Sukovic je nesto sto je obecavalo da ce biti odlican i interesantan intervju, potpuno upropastio.
    On nije dozvolio gostu da ista kaze, praveci nepotrebne upadice i digresije, Kao da se naljutio sto mu je popovic rekao na pocetku kakav tip pitanja da ne postavlja.. Nijesmo, bar ne ja, ukljucili tv da gledamo i slusamo poznate sukoviceve sale, vec da cujem covjeka kojeg nemam cestu priliku da slusam
    Odliscnoje Popovic prokomenatarisao posledn upadicu kako EU korsiti digresije rekavsi kakve to veze ima s aovim.
    Kada se dovedu gosti kao Popovic nije bistro insisitati ne napotrebnim sitnicama, vec ih pusiti da kaz kljucne stvari koje ne bismo saznali d aniej ljudi kao sto je on. Nadam se da ce u narednoj v=novinar biti uzdrzaniji i pustiti gosta da prica. A sto se tice Tadica, pouzdano znam da ga Djindjic nije zarezivao ni cijenio, vis ega je trpio zbog oca,
  • Abu khabir muavija
    Beba je jako važan svjedok koji iz svojih razloga želi da kaže ono što nas interesuje.Ali,ima i izuzetan ego trip i pridaje sebi veću važnost nego što je realno imao pa je dužnost voditelja da ga kanališe i primiri.Šuković to radi pristojno, ne onako prepotentno kao Komnenić, pa ste stekli utisak da su intervencije suvišne jer Beba nastavlja po svome. U principu Beba i ne želi voditelja i dovoljno mu je da upale kamere i svjetlo i da priča dva dana.Emisija se zove "Živa istina" a ne Bebina istina i po meni je Darko bio odličan koliko je to uopšte moguće sa ovakvim sagovornikom.
  • Anonimus
    Praštajte Buksovci, nocas gledam reprizu, vas slusam u neđelju.
  • Anonimus
    Faaaaaaaaaaantastican intervju. Darko nije mogao da uskace kako je navikao ovdasnjim sagovornicima.
  • Anonimus
    Nije Popović zalud bio šef Biroa za komunikacije. Taj ga ne umije zaklapat. Sve što on reče valja uzet s rezervom. Nema razloga za egzaltaciju.
  • Anonimus
    stvarno nije redu da se ne objavi komentar koji je kritican prema novinaur. cijenim ja darka, ali veceras je svojim upadicama upropastio intervju. zasto se to ne moze reci, bez obzira na stepen prijateljstva sa njim
    ja misljah da to rade samo vesti
  • Anonimus
    Ja bih rekao da je Darko uskakao samo kad je morao, a ocigledno da mu je bilo zao da prekida sagovornika, koji prica ekstremno zanimljivo.
  • gundj
    Koliko god da mislis da znas, nakon ovakvog intrrvjua uvodis da pojma nemad. Bilo bi zanimljivo cuti o Identitetu, o smecu moje su produkt ljudi o minima je nocas pricao. Bravo, Darko.
  • 11
    bože, koliko oduševljenja!!! pa taj beba je isto pričao već prije nekoliko godina. ništa novo.
  • Milijana
    Svaki put se sazna poneka poluga funkcionisanja sistema. Popović je prilično jasno i logično objašnjavao događaje. I u 5 narednih intervjua bi saznali od Bebe poneku sličicu koja dobro objašnjava cjelinu.
    Interesantno mi je kad ga je Šuković pitao - kako je moguće da jedan političar takvog formata kao Đinđić, ignoriše tako bitnu polugu vlasti: policiju? Čula sam realan i jasan Bebin odgovor - Pa, očigledno je da je to ključna greška koja ga je koštala života.
  • 12  - 11
    Da bi tebe nasafrao nos.
  • Anonimus
    Beba ima težak problem - nije licemjer.

Svaka čast, jedva čekam i ja drugi dio.
  • Anonimus
    A što je trebalo da uradi, Anonimuse? Da najavi gosta i ode? Lako li je mudrovati sa strane.
    Mene čudi da ga je uopšte zvao, imajući u vidu kako će Vesti. Dan, Monitor i Medo da vrisnu. U stvari ne čudi me jer Darko ne benda tu ekipu ni dva posto.
  • danilo stojanovic
    Odlican Beba Popovic , i iznenadjujuce los sagovornik D. Sukovic.
    Trebao ja da pusti gosta da prica, a ne da upada sa , ponekada, neobjasnjivo ironicnom primjedbama, u pogresnom trenutku, koje uopste nijesu bile, ni u vezi, niti znacajne za razgovor. Vise je smetao nego doprinosio kvalitetu razgovora.
    Medjutim, svaka cast g. Popovicu. Pokazao je nevjerovatnu sposobnost memorije, elokventnost, ali i spontanost, iskrenost i hrabrost - sto se rijetko desava na javnoj sceni. Ocjene o Tadicu i Kostunici briljantne.

Mislim da je veoma dobro sto ce g. Popovic raditi i djelovati u CG. Nadam se da cemo ga cesce vidjati na TV i ne samo vezano za Z. Djindjica.
  • Abu khabir muavija
    Poštovani Danile! Oprez sa čovjekom zvanim Beba! I meni je drago slušati kako rastura ove naše nabrijane srboide , jer zna koji su bili mehanizmi pritiska na Crnu Goru kao i izvođače radova. Ali treba dobro razbistriti ko je u suštini ovaj čovjek i zbog čega mu iznenada nakon saslušanja u BG odgovara da ima NVO ovdje. Bojim se da će se o nas okoristiti praveći nam se veliki prijatelj preko denunciranja srbijanskih palih političkih anđela. A mi smo toliko naivni da nam i Vojvoda može uvaliti Lekića, a Filip nam glumi zaštitnika Ustava nakon što ga pogazi. Jedino što je dobro u vezi sa Bebom je to što se vidi da su naspram tog ......era svi ovi naši, liše Mila, samo seoski politikanski
    mangaši.
  • Dusan Madzarovic  - Boris Tadic je oduvijek-------
    AKO je ovaj Gosp. POPOVIC osnovao N V O u Crnoj Gori da nas " HRANI " sa ovakvim izjavama, onda je ON suvisan i nepozeljan za Crnu Goru i mnogo STETAN. Imao je dosta vremena da ovu izjavu saopsti
    JAVNO i Tadicu i Srbiji i njenim gradjanima. OVAKVI da budu na celo neke NVO, onda je na
    samom pocetku postala NEUSPJESNA i suvisna na prostorima Crne Gore.
  • Mrkoje
    Odličan intervju, Darku je svojim stilom priče sagovornik poremetio zamišljenu koncepciju. Inače, ovog puta je Darko pustio da Beba vodi intervju, za razliku od prethodnih sagovornika, što je ispalo dobro. Bravo Darko, bravo Beba!
  • Anonimus
    U Srbiji pod hitno treba da otvore istragu o stvarima o kojima prica Beba Popovic.Da se ispita da li su njegovi navodi o umjesanosti pojedinih politicara u ubistvo Zorana Djindjica tacni i ako jesu da se procesuiraju oni koji su imali udio u izdavanju naloga za njegovo ubistvo.Naravno ako bi se ispostavilo da g-din Beba Popovic govori neistine da se i protiv njega pokrene postupak.
    Niko nije kriv dok se suprotno ne dokaze.Mozemo mi da se bavimo spekulacijama ali za ovako krupne price trebaju dokazi.
  • Anonimus
    Samo se pitam zasto Sukovic nije ovako motivisan da istrazuje afere u CG?Mozda bi mogao da svoj talenat za istazivacko novinarstvo iskoristi da malo rasvjetli slucaje Kalica,Keljmendija i Sarica npr.
  • eee  - aaaaa
    Sto sam to propustio sinoc? Djavo mi ljubav izio. Kad je repriza kad?
  • Anonimus
    Pise u novinama da je u 12.30 na Atlas TV
  • Anonimus
    Djindjic je izbacio Popovica prije atentata, a sadasnji predsednik DS kaze da je besmisliica da su Djindjica ubili razbojnici iz Zemuna.
  • Milijana
    Beba je izuzetan sagovornik, uvijek je zanimljiv, intervju je dobar radi njega - mislim da je Darko digresijama kidao nit intervjua i da nije sam osjetio dovoljno Bebu.
    Srećom Beba je koncentrisan, zna da treba da objasni kontekst i to se trudio do kraja. Može da izgleda da je Darko postavljao nezgodna pitanja, ali je u stvari pokušavajući da sebe predstavi ravnim Bebi, pokazao se povremeno neinformisanim.
    Milo mi je što nijesam čula samo intenzivni i žustri Bebin ton, nego i poneku reakciju koja ga oslikava kao sklop emocija i intelekta, možda zato ove ometajuće upadice imaju koristi.
  • Anonimus  - MNE
    G-dine Sukovicu,

Vise od pola emisije je potroseno za objasnjavanje vasih sitnih upadica van konteksta odgovora i teme. Losa potpitanja koja razvodne i obesmisljavaju odgovore! Vjerujem da vam to nije cilj.
    Nijeste glavna licnost emisije i molim vas drugi put kanalisite glavna pitanja, pustite goste da na njih odgovore.
    Koliko ste odlican novinar, cudi me da i dalje grijesite.
  • Drugo ja
    Ipak je Darko jedan od rijetkih TV novinara u Crnoj Gori koji može da vodi ovakav intervju. Beba nije lak sagovornik, pogotovo što uprkos tome što se bavi marketingom, za sebe Beba nije uspio da izgradi povoljnu sliku u javnosti.
    Možda baš zbog svoje uloge u političkom i javnom životu Srbije Beba je nezgodan svjedok, što nije krio - sinoć je rekao da je neke intervjue davao iz ličnih razloga radi bezbjednosti.
    Za ovakav format intervjua jedino je još Tamara Nikšević dorasla.
  • stojan
    Najjaci mi je Sukovic kad je rekao:"moja su pitanja veoma inteligentna" hahahahahah
  • stojan
    A vezano za Zorana nesrecnog: zna se da je jedan ovdašnji opozicionar javno i u vise drustava likovao kad je Zoran ubijen. Oko toga price NEMA, a svjedoka DOSTA. A ja nijesam za dps i ne pricam onu milovu pricu oko toga kako je medojevic pisao za novine tih srpskih kriminalaca...
  • Bobo
    Darko me nervirao sa nekim upadicama čime je skretao logičan tok intervjua, pa nam se Popović pravdao za neke postupke koji nijesu suštinski važni za cjelokupnu sliku toga vremena , preporučujem mu da sledećeg petka to ne radi .
    Nas najviše interesuju veze koje imaju naši političari sa "vijećem staraca" i vojno obavještajnim strukturama, ko stoji iza hegemonističkih pritisaka na Crnu Goru, odakle se finansira, ko su izvođači radova ođe .... i slično .
  • Marina petrovic  - Beba popovic
    SVI POGLEDAJTE YOU TUBE INSAJDER SA BEBOM POPOVICEM !!!! You tube je januar 2013 OBAVEZNO pogledajte da bi ste saznali sta STVARNO ovaj covjek zna!!! Sukovic bi trebao da ga pusti da govori !!!! Popovic zna IZNUTRA istinu i mislim da je u Crnoj Gori da pomogne svima koji ne znaju istinu da im kaze ' izvini znam bolje od tebe jer ja sam bio gdje ti nijesi' !!!! Jako je vazno da ga svi CUJU!!
  • Anonimus
    Hahahaha, Marinice, Marinice. Pa prekjuce napljuva ovog prevaranta zato sto je Srbijanac.
  • Anonimus  - Marina Petrovic
    Kako te nije sramota prije neki dan si na ovom istom portalu kada je objavljena informacija da je Beba Popovic osnovao NVO u Podgorici postavljala pitanje je li on iz Srbije i sto ce u Srbijanac u Crnoj Gori?
    Ti si olicenje licemjerja!
  • Vesko  - Marina Petrovic
    Pogledjate clanak na portalu u vezi sa osnivanjem NVO Bebe Popovica u CG pa cete vidjeti da je Marina zaista ovako komentarisala.
    Kod nas istina dobij minuse!
  • Anonimus
    On je osoba smanjenih mentalnih sposobnosti, ali pojačanih disfunkcionalnih emocija. I to nije nikakava tajna, da ne mislite da je to uvreda. To je psihološka analiza koju iznosim kao neko ko tog čovjeka zna. -citajuci ovo i ostalo sto Popovic iznosi u formi predpostavki ne mogu da se ne zapitam sa kakvim se on poremecajima bori......a usput javna je licnost koja se bavi ''naukom''.....
  • bobanbg
    intrvju vise nego los...idemo ovako redom zasto beba popovic nikada nije odgovorio na ozbiljne optuzbe duska mihajlovica ministra policije da je sef mafije ...Niko neće da istraži tvrdnje Dušana Mihajlovića da je Vladimir Beba Popović bio šef mafije ... dok nikola sandulovic kaze neka me zovu ko je coki (taj je naredio ubistvo zorana)i sam kaze u intervuju nebojsa covic nije coki ...to je beba popovic ...zasto se rusila silerova dan poslije ubistva djindjica kad su u toj silerovoj svi dokazi ...dovedi sukovicu u emisiju kostunicu tijanica mihajlovica tadica pitaj popovica ono sto ga je pitao mihajlovic zasto ne smijes da ga pitas skakliva pitanja ...hvala drasko sto si pustio ovaj post...
  • Vesko  - boban bg
    Mutan je i meni ovaj Popovic ali ako je ministar policije znao i javno govorio da je on sef mafije trebalo je da ga hapse i da tuzilastvu ponude dokaze za to a ne da se ocekuje da se neko drugi bavi istragom.Isto je i oko ovih izjava Nikole Sandulovica.
  • Anonimus
    Kod nas je u Cg dobrodosao svako ko kaze nesto lose o Kostunici,Tadicu,Milosevicu.No nije problem u prici g-dina Popovica nego je problem sto drzava Srbija nema institucije koje su trebale da se na nezavisan i profesionalan nacin pozabave ovim sto doticni gospodin prica da o tome pokrenu istragu i da dokazu da li su njegovi navodi koje vec godinama iznosi u javnosti istina ili samo plod njegove ambicije.
  • Anonimus
    Htio sam da napišem komentar. A onda sam pročitao onaj Abu Kabira Mutavije.
    Potpisujem ga do posljednjeg slova.
  • Anonimus
    Volim Darka Šukovića jer nije inferioran pred bilo kojim gostom, pa ni pred egocentrikom kakav je Beba Popović. Opet, To što je egocentrik, ne umanjuje moje poštovanje za nepokolebljivost i hrabrost kojom Popović saopštava istinu cijelu deceniju.

Prezirem ove spin amatere, koji o Popoviću govore kao o kriminalcu, koji čak stoji iza ubistva Đinđića. Bijeda te kuhinje ne prelazi nivo Nebojše Medojevića, Vijesti i Dana.
  • Donald S  - Beba je beskompromisni borac protiv najopasnijeg b
    Beba je beskompromisni borac protiv najopasnijeg balkanskog sljama i djubreta!

Dovoljno je samo pogledati ova dva intervjua iz 2005. pa da se vidi kakav je heroj u pitanju!

http://www.youtube.com/watch?v=owjdTsW_Ess

http://www.youtube.com/watch?v=xsaRj0011XI
  • crnogorac
    svi ti u srbiji,navodno, prijatelji crne gore, koji se sada šepure na ovdašnjim televizijama i u novinama, bar jednom su bili protiv crne gore, njene samostalnosti. postali su prijatelji crne gore, onda kada su izgubili uticaj u srbiji, pa im ovo dođe kao neka vrsta političkog azila, a ovdje im izlaze u susretjedno treba da bude sigurno- niko nikad u srbiji, nije iskreno smatrao da je crna gora posebna država i da , ako hoće, može i bez srbije. crna gora je vazda smatrana mlađim bratom, ili mlađom sestrom srbije. to neka se zapati. a danas , čoče, i beba i dimitrijević (u pobjedi) "otkrivaju" neke zavjere protiv crne gore.
  • janko
    to je istina.,
  • Jole Drinjak,penzioner Prčanj  - Ko to kaže ko to laže....
    ...da "srbi" i "crnogorci" nisu isti-a ako oćete i isti narod?Razlika postoji u izrazu,a ne u suštini-što bi se reklo nije "srbin" nego "crnogorac" i obratno-zar ne? Prihvatam-da nismo isti-ali su isti kada brljaju i laju svega i svačega protiv svojih i svojeg naroda?Ajde,što bleje-ali što idu u export, pa podalje od rodne grude,svega i svačega protiv svojih ,što pašče na vez sebi ne dozvoljava-jer kada laje laje u vrijeme kada je u opasnosti njegov gazda-njegova kućarica??Drugo,ne manje bitno-niko sinoć,bar ja nisam zapamtio ,ne progovori o NVO ovog vrlog "srbina"-"honoralac" u ANB-elu -BIA,koji je u tuđoj zemlji formirao NVO-u prevodu Nevladinu Organizaciju?Bilo bi interesantno da mi neko kaže čija je ovo NVO ,koje vlade i iz koje države-i odakle se upravljati sa ovom (n)VO uvaženog gospodina Be-be-beeee?Dobro bi bilo (sa)znati čime će se baviti ova inport (n)VO na teritoriji CG?Ja je vidim kao reprint izdanje Đorđevića made in K...
Dodaj komentar
Vaši Kontakt Podaci:
Komentar:
Zaštita
Morate navesti anti-spam kôd koji stoji na slici.

Baner

Pretraga

Baner

Clear

8°C

Podgorica

Prognoza za tri naredna dana:

Sunny
8°C / 19°C

Sunny
8°C / 18°C

Partly cloudy