U porazu Osasune od Valensije

Fudbaler Osasune Ante Budimir večeras se propisno obrukao kada je u 31. kolu španske lige u utakmici protiv Valensije u Pamploni u sedmom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena jedanesterac izveo, blago rečeno - na prilično loš način.

Da li je ovo najgori penal ikada izveden: Pogledajte tragičan udarac Budimira (VIDEO) Foto: UGC

Hrvatski fudbaler se zaletio ka lopti da izvede jedanaesterac, no, zaustavio se u posljednjem trenu, da bi, na kraju zapeo o travu i loptu jedva dobacio do gola i okončao nešto što se može sa pravom smatrati jednim od najgore izvednih jedanaesteraca ikada.

Ne ide mu ni u prilog što da je postigao gol, bio bi za izjednačenje, jer je Valensija vodila u tom trenu, a na kraju i dobila meč (0:1).